Kalender 2020

MAI   Regatt Toimumiskoht Sari Korraldaja
1.05 R Hooaja avavõistlus Tallinn KJK KJK
2-3.05 L-P Per Jørgenseni trimmikoolitus Tallinn   EFF
6.05 K Kolmapäevak Tallinn K KJK
13.05 K Kolmapäevak Tallinn K KJK
20.05 K Kolmapäevak Tallinn K KJK
23-24.05 L-P E4 karikavõistlus Tallinn KJK,EJL,P KJK
27.05 K Kolmapäevak Tallinn K KJK
28.05 N Baltic Sea Solo Race I etapp Tallinn SOLO KJK
JUUNI          
3.06 K Kolmapäevak Tallinn KJK KJK
3-6.06 K-L Põhjaranniku regatt      
6.06 L Terra Feminarum Tallinn KJK KJK
6-7.06 L-P Greta regatt Tallinn EJL,P EFF,KJK
10.06 K Kolmapäevak Tallinn KJK KJK
17.06 K Kolmapäevak Tallinn K KJK
18.06 N Baltic Sea Solo Race II etapp Tallinn SOLO KJK
JUULI          
1.07 K Kolmapäevak Tallinn K KJK
4.07 L Baltic Sea Solo Race III etapp Tallinn SOLO KJK
5-10.07 P-R GoldCUP Eckernfoerde  EJL  
11-18.07 L-L 63. Muhu Väina regatt Eesti EJL,P KJK, PJK
22.07 K Kolmapäevak Tallinn K KJK
29.07 K Kolmapäevak Tallinn K KJK
AUGUST          
5.08 K Kolmapäevak Tallinn K KJK
7-9.08 R-P Soome meistrivõistlused Helsinki EJL NJK
12.08 K Kolmapäevak Tallinn K KJK
13-16.08 N-P Dago regatt Kärdla   Dago
14.08 R Krunan Kippo Püüssaare P HTPS
15.08 L Viaporin tuoppi Suomenlinna P SUPS
19.08 K Kolmapäevak Tallinn K KJK
22.08 L Baltic Sea Solo Race IV etapp Tallinn SOLO KJK
26.08 K Kolmapäevak Tallinn K KJK
SEPTEMBER          
2.09 K Kolmapäevak Tallinn K KJK
5-6.09 L-P Tallinna Meistrivõistlused lühirajal   KJK,EJL,P KJK
9.09 K Kolmapäevak Tallinn K KJK
18.09 K Kolmapäevak Tallinn K KJK
23.09 K Kolmapäevak Tallinn K KJK
30.09 K Kolmapäevak Tallinn K KJK
OKTOOBER          
7.10 K Kolmapäevak Tallinn K KJK
9.10 K Kolmapäevak Tallinn K KJK
10.10 L Hooaja lõpuregatt Tallinn KJK KJK

 

Võistlussari, mille arvestuses regati tulemusi arvestatakse
EJL- Eesti Jahtklubide Liidu karikasari Folkbootidele
P- Eesti Folkbootide Flotilli karikasari puujahtidele
KJK- Kalev Jahtklubi karikavõistlused
K – Kalev Jahtklubi kolmapäevaregatt
SOLO – Baltic Sea Solo Race

Viimati lisatud kommentaarid