Muhu Väina võitjad

Rändav viikingilaev

Rändav viikingilaev

MUHU VÄINA VÕITJAD

Aasta Koht Jaht Kapten
1962 1. Soku H.Kuivjõgi
2. Arkturus E.Talvet
1963 1. Soku H.Kuivjõgi
2. Arkturus V.Lobjakas
1968 1. Topu V.Kuusk
2. Odüssei
3. Uku T.Kose
1969 1. Topu V.Kuusk
2. Kai H.Kuivjõgi
3. Kerttu A.Kers
1970 1. Kai E.Vooremaa
2. Kerttu A.Kers
3. Kati A.Kiviaed
1971 1. Kai A.Saarlepp
2. Vana arm H.Kuivjõgi
3. Kapsaliblikas A.Kers
1972 1. Skandaal H.Lind
17alust 2. Vana arm H.Kuivjõgi
3. Kati V.Ernits
1973 1. Skandaal H.Lind
17alust 2. Kerttu A.Saarlepp
3. Vana arm H.Kuivjõgi
1974 1. Kerttu A.Saarlepp
2. Voshod J.Pliznik
3. Skandaal H.Lind
1975 1. Topu E.Vooremaa
2. Voshod J.Pliznik
3. Vana arm H.Kuivjõgi
1976 1. Skandaal H.Lind
16alust 2. Tiina J.Paulberg
3. Vana arm V.Saatpalu
1977 1. Uku V.Petrovitš
11alust 2. Voshod M.Ilumäe
3. Tiina J.Paulberg
1978 1. Voshod M.Ilumäe
2. Greta H.Kaha
3. Kai H.Kuusk
1979 1. Kai A.Tuisk
14alust 2. Tuuli H.Kallion
3. Greta E.Melts
1980 1. Kai A.Tuisk
2. Fööniks M.Hrasljov
3. Voshod S.Kljubin
1981 1. Voshod S.Kljubin
2. Tuuli H.Kallion
3. Greta E.Melts
1982 1. Kai A.Tuisk
2. Greta E.Melts
3. Voshod S.Kljubin
1983 1. Tiina H.Murd
9alust 2. Vana arm J.Lember
3. Tuuli H.Kallion
1984 1. Vana arm J.Lember
2. Tiina H.Murd
3. Uku E.Pihla
1985 1. Kai O.Liivlaid
11alust 2. Varjaag V.Ess
3. Vana arm J.Lember
1986 1. Fööniks H.Murd
7alust 2. Kerttu V.Rohi
3. Topu V.Larvonov
1987 1. Uku A.Jürioja
9alust 2. Greta A.Tammsalu
3. Kerttu V.Rohi
1988 1. Tuuli H.Kallion
10alust 2. Topu V.Larionov
3. Uku A.Jürioja
1989 1. Kai O.Liivlaid
2. Uku A.Jürioja
3. Topu V.Larionov
1990 1. Uku V.Petrovitš
2. Kerttu V.Rohi
3. Tiina J.Petrov
1991 1. Skandaal A.Sanderkoff
1994 1. Scandia(end.Skandaal) A.Sanderkoff
1995 1. Scandia A.Sanderkoff
2. Tiina J.Petrov
1997 1. Kerttu V.Rohi
2. Vana arm J.Lember
3. Scandia A.Sanderkoff
2003 1. Greta M.Köösel
2004 1. Greta M.Köösel
2005 1. Tuuli V.Viiluste
2. Greta M.Köösel
2006 1. Greta M.Köösel
2007 1. Merineitsi H.Murd
2. Greta M.Köösel
2008 1. Greta M.Köösel
2009 1. Greta M.Köösel
2010 1. Greta M.Köösel
2011 1. Tuuli O.Oolup
6alust 2. Greta M.Köösel
3. Svea H.Perk
2012 1. Tuuli O.Oolup
11alust 2. Ahti O.Kolk
3. Svea H.Perk
2013 1. Tuuli O.Oolup
10alust 2. Greta M.Köösel
3. Topu P.Neero
2014 1. Tuuli O.Oolup
11alust 2. Greta M.Köösel
3. Topu P.Neero
2015 1. Greta M.Köösel
11alust 2. TeeChe P.Välkmann
3. Svea H.Perk
2016 1. Lind T.Riisalo
17alust 2. TeeChe P.Välkmann
3. Muinasjutukuningas J.Nõgisto
Edukamad folkboodid:

Jaht Võite
Kai 6
Tuuli 5
Topu 4
Skandaal 4
Uku 3
Soku 2
Voshod 2
Kerttu 1
Tiina 1
Vana Arm 1
Fööniks 1
Merineitsi 1
Greta 1
Lind 1

Edukamad kaptenid:

Kapten Võite
O.Oolup 4
H. Lind 3
A. Tuisk 3
H. Murd 3
E. Vooremaa 3
H. Kuivjõgi 2
V. Kuusk 2
V. Petrovitš 2
O. Liivlaid 2
A. Sanderkoff 1
A. Saarlepp 1
M. Ilumäe 1
S. Kljubin 1
J. Lember 1
A. Jürioja 1
H. Kallion 1
V. Viiluste 1
M. Köösel 1
T. Riisalo 1

Kokkuvõtvates tabelites on arvestatud folkbootide parimaid juhul kui regatil osales rohkem, kui üks folkboot.

Folkbootide klass oli Muhu Väina regatil kavas kuni 1997a. ning taaselustati 2011a.