Kalender 2017

  Aeg Korraldaja Sari Klass
mai        
Hooaja avavõistlus 01.05 E KJK KJK LYS
1. KJK kolmapäevaregatt 03.05 K KJK K LYS
2. KJK kolmapäevaregatt 10.05 K KJK K LYS
E4 Karikavõistlus 13.05 L KJK KJK LYS
3. KJK kolmapäevaregatt 17.05 K KJK K LYS
4. KJK kolmapäevaregatt 24.05 K KJK K LYS
Tuulelind Cup 27.05 L EMA   LYS
5. KJK kolmapäevaregatt 31.05 K KJK K LYS
juuni        
Terra Feminarum 03.06 L KJK KJK;EJL F;LYS
6. KJK kolmapäevaregatt 07.06 K KJK K LYS
Põhjaranniku regatt 09.06 – 11.06 R-P      
7. KJK kolmapäevargeatt 14.06 K KJK K LYS
Greta regatt 17.06 L ? KJK,EFF EJL F
8. KJK kolmapäevaregatt 21.06 K KJK K LYS
9. KJK kolmapäevaregatt 28.06 K KJK K LYS
Rannarootsi regatt (Tallinn-Haapsalu) 30.06-01.07 R-L HJK   F
juuli        
Kessu regatt, Haapsalu 02.07 P HJK EJL F
Muhu Väina Regatt (Haapsalu-Riia) 08. – 15.07 L-L KJK,PJK,SMS EJL F
10. KJK kolmapäevaregatt 26.07 K KJK K LYS
august        
11. KJK kolmapäevaregatt 02.08 K KJK K LYS
Gold Cup folkbootidele 05.08-10.08 L-N Kerteminde   F
12. KJK kolmapäevaregatt 09.08 K KJK K LYS
Viaporin Tuoppi 12.08 L SUPS   F
13. KJK kolmapäevaregatt 16.08 K KJK K LYS
“Naised roolis” regatt 19.08 L KJK   LYS
14. KJK kolmapäevaregatt 23.08 K KJK K LYS
Puujahimeeste mõõduvõtt Wrangö all (Prangli regatt) 26.08 L Noor Kaardivägi ja Argitta meeskond   F
Soome Meistrivõistlused 25.08 – 27.08 R-P ?    EJL F
15. KJK kolmapäevaregatt 30.08 K KJK K LYS
september        
Tallinna Meistrivõistlused lühirada 02.09-03.09 L-P KJK KJK;EJL F;LYS
16. KJK kolmapäevaregatt 06.09 K KJK K LYS
Naissaare Raudtee Regatt 09.09 L KJK   LYS
17. KJK kolmapäevaregatt 13.09 K KJK K LYS
18. KJK kolmapäevaregatt 20.09 K KJK K LYS
19. KJK kolmapäevaregatt 27.09 K KJK K LYS
oktoober        
20. KJK kolmapäevaregatt 04.10 K KJK K LYS
21. KJK kolmapäevaregatt 11.10 K KJK K LYS
Hooaja lõpuvõistlus 14.10 L KJK KJK LYS

Sari

Võistlussari, mille arvestuses regati tulemusi arvestatakse
EJL- Eesti Jahtklubide Liidu karikasari Folkbootidele
KJK- ESS Kalev Jahtklubi karikavõistlused
K – ESS Kalev Jahtklubi kolmapäevaregatt

Klass

Võistlusklass, mille arvestuses folkboodid regatil osalevad
LYS –  ESTLYS
F – Folkboot