Eesti folkboodid

 

 

  Nr. Nimi Kus ehitatud Aasta Kodusadam/Klubi Märkus
  EST 1 Kerttu Spordilaevade Katsetehas 1969 Hiiumaa/Roograhu aktiivne
  EST 3 Topu
Spordilaevade Katsetehas 1967 Tallinn, KJK aktiivne
EJL-logo-pildina.jpg  EST 5 Greta Spordilaevade Katsetehas 1968 Tallinn, KJK aktiivne
  EST 10 Vana Arm Spordilaevade Katsetehas 1970 Tallinn, KJK aktiivne
 EJL-logo-pildina.jpg EST 15 Tiina Spordilaevade Katsetehas 1972 Kelvingi aktiivne
  EST 18 Tuuli Spordilaevade Katsetehas 1967 Haapsalu JK aktiivne
  EST 19 Ahti Spordilaevade Katsetehas 1972 Saaremaa, SMS aktiivne
  EST 21 Pelagia Neglinge, Moranäsvarve 1956 Hiiumaa/Roograhu aktiivne
  EST 23 Svea Dragsmark, Br Jacobsson 1957 Tallinn, KJK aktiivne
  EST 25 Gunilla Åhus, G Ryhls Båtvarv 1959 Tallinn, KJK aktiivne
  EST 26 Flisa Lysekils Verkstadsskola 1945 Tallinn, KJK aktiivne
  EST 27 Angela * Polar Shipyard 2013 Pärnu JK aktiivne
  EST 29 Zigan Åhus, G Ryhls Båtvarv 1960 Tallinn, KJK aktiivne
 EJL-logo-pildina.jpg EST 30 Trine * LM Glasfiber / Folkebådcentralen AS 1983 Tallinn, KJK aktiivne
 EJL-logo-pildina.jpg EST 31 Muinasjutukuningas * Marieholm 1984 Tallinn, KJK aktiivne
EJL-logo-pildina.jpg  EST 32 Lind Thorkild Lind 1971 Tallinn, KJK aktiivne
EJL-logo-pildina.jpg  EST 33 Iva Väddö 1981 Tallinn, KJK aktiivne
  EST 34 Pärl Motala Båtvarv, Williams 1963 Tallinn, KJK aktiivne
  EST 35 Caramia N.Andersson, Kråkö 1968 Pärnu JK aktiivne
 EJL-logo-pildina.jpg EST 36 Priima Buvenäs, Mats Seldéns Båtbyggeri 1962 Tallinn, KJK aktiivne
  EST 37 Bacchus * LM Glasfiber / Folkebådcentralen AS 1979 Haapsalu, HJK aktiivne
 EJL-logo-pildina.jpg EST 38 Tee Chee * LM Glasfiber / Folkebådcentralen AS 1981 Tallinn, KJK aktiivne
  EST 39 Castor* LM Glasfiber / Folkebådcentralen AS 1979 Saaremaa, SMS aktiivne
 EJL-logo-pildina.jpg EST 42 Linda * Marieholm 1980 Tallinn, KJK aktiivne
  EST 50 Jonna LM Glasfiberi Folkebadcentralen 1985 Tallinn, KJK aktiivne
  EST 2 Kai Spordilaevade Katsetehas 1969 Haapsalu, HJK remondis
  EST 16 Dorothea Spordilaevade Katsetehas 1972 Tallinn remondis
  S 538 Marie Motala Båtvarv, Williams 1959 Tallinn, KJK remondis
  SR 66 Tšaika Spordilaevade Katsetehas 1965 Hiiumaa/Roograhu remondis
  EST 24 Eva Borstahusen, Lindströms båtvarv 1963 Neeme remondis
  S 1171 Maj-Britt Buvenäs, Mats Seldéns Båtbyggeri 1967 Tallinn remondis
  EST 14 Skandaal Spordilaevade Katsetehas 1971 Tallinn remondis
  EST 9 Uku Spordilaevade Katsetehas 1968 Viimsi kehvas seisus
  EST 4 Kraaks Spordilaevade Katsetehas 1962 kehvas seisus
  EST 22 Maret Spordilaevade Katsetehas 1972 Saaremaa taastamiskõlbmatu
  EST 12 Kati Spordilaevade Katsetehas 1969 Tallinn, KJK hävis tulekahjus
  EST 11 Fööniks Spordilaevade Katsetehas 1968 Pärnu hävinud
  EST 6 Ilona Spordilaevade Katsetehas 1972 saatus teadmata
  EST 7 Virve Spordilaevade Katsetehas 1968 saatus teadmata
  EST 8 Raindance Spordilaevade Katsetehas 1969 saatus teadmata
  EST 13 Juta Spordilaevade Katsetehas 1971 saatus teadmata
  EST 17 Princess Spordilaevade Katsetehas 1969 saatus teadmata
  EST 20 Constance Soome 1965 saatus teadmata

*  – kerematerjal plastik

EJL-logo-pildina.jpg – viide mõõdukirjale

Folkboodid Eesti Jahtklubide Liidu registris

Purjenumbrid enne “EST” numbrite kasutuselevõttu